Кримінал
На Чернігівщині в жінки ввечері злодій викрав сумку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/988b4191aad66d57a43807228b11f1c6-e1488203019495.jpg)
До Бобровицького відділу поліції 26 лютого звернулась 40-річна жителька села Макарівка Бобровицького району та повідомила про те, що невідомий чоловік біля залізничної платформи станції Макарівка відкрито заволодів її сумочкою, в якій знаходився мобільний телефон, посвідчення залізничника та гаманець із грошима в сумі 70 гривень.
З місця події вилучено відбиток взуття.
Про це ЧЕline повідомило власне джерело.
За даним фактом працівниками поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України