На Чернігівщині викрито цех, у якому виготовляли небезпечну для життя продукцію

  • На Чернігівщині викрито цех, у якому виготовляли небезпечну для життя продукцію
  • На Чернігівщині викрито цех, у якому виготовляли небезпечну для життя продукцію
  • На Чернігівщині викрито цех, у якому виготовляли небезпечну для життя продукцію
  • На Чернігівщині викрито цех, у якому виготовляли небезпечну для життя продукцію

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Цього разу підпільний цех, у якому виробляли фальсифікат, працював у гаражному приміщенні обласного центру.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З підпільного «алкоцеху» у Чернігові поліція вилучила півтори тонни фальсифікату

Загрозливим фактором для здоров’я споживачів було й те, що реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась як у традиційних скляних пляшках, так і в пластикових пакетах, так званих bag-in-box, а також у пластикових пляшках різного об’єму. При чому на 2-літрових «bag-in-box» було нанесено логотипи елітних алкогольних напоїв.

За місяць фальсифікатори виготовляли понад 30 тисяч літрів алкоголю.

Крім «виробництва», злочинці налагодили канал постачання та реалізації незаконно ввезеної тютюнової та алкогольної продукції без марок акцизного податку та з маркуванням «duty free».

Недоброякісну продукцію ділки збували оптовим покупцям, використовуючи мережу інтернет, через відкриту сторінку в соціальній мережі «ВКонтакте» та з використанням мобільних додатків «WhatsApp» та «Viber».

За результатами проведених 10 обшуків у місцях виготовлення та зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено 1 300 літрів спирту, 840 літрів алкогольних напоїв та 220 пачок тютюнових виробів.

Крім цього, також було вилучено обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, барвники та ароматизатори, порожня тара «bag-in-box», пластикові ємності із залишками спирту, фурнітура та транспортний засіб.

На даний час триває досудове розслідування щодо кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register