На Чернігівщині затримано чоловіка за збут психотропних речовин

met_vs

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом збуту психотропних речовин.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець смт Варва вчинив злочини за таких обставин.

13 червня близько 20-ї години, перебуваючи по вул. Миру в смт Варва, він умисно, з корисливих мотивів, збув особі, яка була залучена як покупець для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 200 гривень згорток фрагмента фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору, що, згідно з висновком експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, містить у своєму складі психотропну речовину – амфетамін, маса амфетаміну у вищевказаній речовині становить 0,0425г (в перерахунку на основу амфетамін).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У квартирі на Льотній, яка горіла вранці, готували наркотики

Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що 02.07.2019 р., приблизно о 16.30, перебуваючи в смт Ладан Прилуцького району, поблизу кафе «Олімп», що розташоване по вул. Миру, вищезазначений варвинчанин, умисно, повторно, з корисливих мотивів, збув особі, яка була залучена як покупець для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 2 200 гривень вісім згортків фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору, що містить у своєму складі психотропну речовину.

Завдяки принциповій позиції сторони обвинувачення та за сукупністю зібраних доказів правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 307 КК України та ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 04.07.2019 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

Довідково:

Згідно ч.2 ст.307 КК України – незаконний збут психотропних речовин, вчинений повторно, – карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register