На Новгород — Сіверщині викрито браконьєра, який завдав збитків рибному господарству на понад 50 тисяч гривень

16 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Новгород-Сіверського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці патруля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студент із Чернігова «зливав» фсб маршрути руху української бронетехніки
На озері «Іллюшине», поблизу м. Новгород-Сіверський виявлено місцевого мешканця, який виловлював рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки простої. В протизаконний спосіб порушник добув 25 екз. риби, загальною вагою 3 кг: плітка звичайна – 10 екз., окунь звичайний – 9 екз. плоскирка — 4 екз. та 2 екз — щуки звичайної. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 57290 грн.
На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Новгород-Сіверського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. У правопорушника вилучені заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





