Обкрадала односельців через відсутність роботи: Чернігівський апеляційний суд посилив покарання раніше судимій жінці

0_60375700_1613030192_6024e330936d8

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 17.05.2021 задоволено апеляційну скаргу заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури, подану на вирок Коропського районного суду від 27.01.2021 відносно мешканки с. Вільне, яка обвинувачувалася в тому, що з жовтня по грудень минулого року викрадала майно своїх односельців, зокрема проникаючи до їхніх осель.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що обвинувачена, вийшовши з місць позбавлення волі через 6 місяців, знову взялась за вчинення майнових злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За викрадений телефон жителю Прилук загрожує до 5 років

У судовому засіданні обвинувачувана пояснювала свою злочинну поведінку відсутністю роботи в селі.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, що визначена місцевим судом міра покарання за п’ять епізодів злочинів, у тому числі тяжких, розміру спричиненої та не відшкодованої шкоди потерпілим, негативних характеристик за місцем проживання, а також вчинення нового умисного злочину, вже будучи на лаві підсудних, у вигляді 3 років позбавлення волі із звільненням від його відбування з випробуванням є занадто м’якою.

Задовольняючи апеляційну скаргу прокурора, апеляційний суд призначив обвинуваченій остаточне покарання за ч.ч. 2 та 3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно) у вигляді 3 років позбавлення волі, яке засуджена повинна відбути реально в місцях неволі.

Вирок набув законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register