Поліція затримала вуличного злодія
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/que-hacer-en-caso-de-robo-en-barcelona-31-e1462541113293.jpg)
Учора працівники поліції затримали чоловіка, який днями обікрав на вулиці жительку Чернігова.
Уночі 29 квітня до Чернігівського відділу поліції надійшла заява від 25-річної жительки Чернігова, в якій вона просить провести перевірку та вжити заходів до невідомої особи, яка біля будинку за місцем проживання викрала її рюкзак із мобільним телефоном марки «Флай» вартістю 1 300 гривень, планшетом марки «Номі» вартістю 1 000 гривень, банківською карткою «ПриватБанк», ключами від квартири та грошима в сумі 200 гривень. У ході оперативно-профілактичного відпрацювання міста Чернігова та проведення розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили, що крадіжку скоїв 24-річний чернігівець. Злодій раніше судимий за майнові кримінальні правопорушення, безробітний, перебуває на обліку в контрольно-виконавчій інспекції.
Зловмисник у скоєному зізнався, дав правдиві свідчення. Встановлено місцезнаходження викраденого майна та вживаються заходи з його вилучення. У злодія ж вилучено закладну квитанцію з ломбарду.