Повідомлення про стрільбу: патрульні затримали неплатника аліментів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69439229_2108965559407783_3172886813379395584_n-e1567761724235.jpg)
Відпрацьовуючи виклик «Повідомлення про стрільбу», патрульні виявили особу в розшуку. Виклик про те, що на вулиці Богуна невідомий чоловік стріляє по сміттєвих баках, надійшов патрульним сьогодні близько 9-ї ранку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спалився: патрульні у Чернігові затримали чоловіка, який не платив аліменти
Прибувши за вказаною адресою, інспектори виявили 39-річного громадянина, який мав при собі пневматичний пістолет і шість патронів до малокаліберної гвинтівки.
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області. Під час перевірки особи за наявними базами даних було встановлено, що чоловік перебуває в активному розшуку за несплату аліментів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv