У чернігівській багатоповерхівці поліція вилучила вибуховий пристрій
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/trotil_2-e1583137688927.jpg)
Наразі поліція встановлює походження боєприпасу. Попередньо саморобний вибуховий пристрій міг залишити разом із особистими речами колишній чоловік жінки.
29 лютого до поліції звернулася жителька Чернігова і повідомила, що під час прибирання у квартирі вона виявила предмет, схожий на боєприпас. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції та фахівці вибухотехнічного відділу. Із усіма застережними заходами вибухотехніки вилучили пристрій, до якого були приєднані дроти, й направили його на експертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) — карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області