Кримінал
У Чернігові обікрали будинок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/9414a8f5b810972c3c9a0e2860c075321427390269-e1488284965997.jpg)
До Чернігівського відділу поліції із заявою звернувся 42-річний чернігівець і повідомив про те, що невідомий, пошкодивши вікно, проник до його необжитого будинку, розташованого в місті Чернігові, та викрав електроінструмент (шуруповерт, фрезерну машинку, водяний насос, 2 болгарки, ручний фрезер, ручний дриль, перфоратор, ноутбук, бензопилу), на загальну суму 34 000 гривень.
Під час відпрацювання Чернігова співробітники кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції встановили, що крадіжку скоїв 39-річний раніше судимий мешканець села Миси Ріпкинського району. Зловмисник у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Вживаються заходи щодо вилучення викраденого.