Кримінал
У Чернігові обікрали ковальську майстерню (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/39607951_1159168944238941_6692065415222263808_n-e1534852206882.jpg)
В нашому обласному центрі обікрали будинок, в якому зберігався інструмент ковалів. Про це на сторінці спільноти «Авторська майстерня Дядька Максима» у Facebook повідомляє Максим Сластьон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: По вулиці Смирнова обікрали авто
Здобиччю зловмисників стали ковальські молотки різної форми, ковадла вагою 25 кг і 10 кг, різноманітний інструмент для роботи з деревом, ковані сокири, лещата, муфельна піч, ковальські міхи, рицарські шоломи.
Автор посту звертається до чернігівців з проханням повідомити, якщо впізнаєте речі з фото у пункті прийому металобрухту чи деінде.