Кримінал
У Чернігові обікрали ювелірний магазин
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/f_110111422714738428251-e1490693308443.jpg)
Учора, 27 березня, о 10:47 до чернігівського відділу поліції через службу «102» звернулась 27-річна продавець із Чернігова та повідомила, що 25 березня з магазину «Діамант » ТРЦ «Голівуд» було скоєно крадіжку ювелірних виробів на загальну суму близько 27 000 грн., відсутність яких заявниця виявила після того, як дві дівчини і один хлопець вийшли з магазину.
Про це ЧЕline повідомило власне джерело.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.