Кримінал
У Чернігові труяться коньяком за 2,5 тисячі гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/kak-prigotovit-konjak-v-domashnih-uslovijah1-e1483623547870.jpg)
У чернігівських крамницях до 70 % неякісного алкоголю, повідомив ЧЕline головний нарколог області Петро Седень. Тож його не дивують випадки отруєнь. Хоча є й винятки. Чернігівці труяться навіть дорогими спиртними напоями, стверджує відомий лікар.
Нещодавно до реанімації чернігівської лікарні № 2 потрапили чоловіки, які вживали елітний коньяк за 2,5 тисячі гривень. Пацієнтам довелося буквально рятувати життя. У них був панкреонекроз і сильна алкогольна інтоксикація.
«Ціна – це не показник якості спиртних напоїв, – каже Петро Седень. – Думаю, люди отруїлися сурогатним коньяком».
Головний нарколог області запевняє, що частка неякісного алкоголю за 20 років зросла майже удвічі.