Кримінал

У Чернігові засуджено учасника організованої злочинної групи до 10 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Чернігівським районним судом визнано винним 44-річного мешканця міста Чернігова в незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичного засобу, сильнодіючого лікарського засобу, що були вчинені організованою групою, в придбанні та зберіганні без мети збуту наркотичного засобу, обіг якого обмежено (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 321, ч. 1 ст. 309 КК України).

Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляють у Чернігівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, чернігівець протягом 2020-2021 років разом зі спільниками займався злочинною діяльністю, пов’язаною з незаконним збутом наркотичного засобу, обіг якого обмежено. Будучи активним учасником злочинної групи, чоловік регулярно отримував наркотичний засіб – метадон (фенадон), незаконно зберігав його, фасував дрібними порціями та в подальшому збував наркозалежним жителям міста Чернігова.

Під час обшуку виявлено та вилучено чотири паперові згортки з речовиною, що містить у своєму складі метадон (фенадон) і сильнодіючий лікарський засіб – дифенгідрамін (димедрол), 4 таблетки метадону, мобільні телефони, грошові кошти.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button