У Чернігові затримали п’яного водія
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/9A0F59DE-FA6B-408D-9265-9305530965F2-780x470.jpeg)
Учора ввечері на вулиці Пухова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль ВАЗ-21051. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.
Про це повідомляють у патрульній поліції Чернігівської області. Під час спілкування з кермувальником інспектори помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти тест за допомогою приладу Драгер.
Результат — 0,79 проміле. Також з’ясувалося, що громадянин уже притягався до адмінвідповідальності за скоєння аналогічного правопорушення протягом року і позбавлений права керування транспортними засобами за рішенням суду.
Так само не вперше він сідає за кермо без документів. Поліцейські склали на водія два адмінматеріали: за ч. 2 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння, вчинене повторно) та ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) КУпАП.