У Ніжині прикрили підпільний молочний цех (Фото)

  • У Ніжині прикрили підпільний молочний цех (Фото)
  • У Ніжині прикрили підпільний молочний цех (Фото)
  • У Ніжині прикрили підпільний молочний цех (Фото)
  • У Ніжині прикрили підпільний молочний цех (Фото)

На Чернігівщині співробітники СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактної молочної продукції.

Про це ЧЕline повідомили в прес-центрі СБ України.

Правоохоронці встановили, що нелегальне виробництво організував у Ніжині місцевий підприємець. Цех працював в орендованих складських приміщеннях у промисловому районі міста. Ділок виготовляв фальсифікат відомого іноземного бренду в антисанітарних умовах, використовуючи відходи молочної продукції невідомого походження.

Співробітники спецслужби задокументували, що цех щодоби виготовляв у середньому одну тонну готової продукції, яку зловмисник реалізував торговельним мережам по всій території України.

Під час обшуків на нелегальному виробництві оперативники СБ України спільно з поліцією виявили обладнання для виготовлення фальсифікату, ємності з небезпечними хімічними речовинами, пакувальний матеріал і понад триста ящиків готової продукції загальною вартістю майже один мільйон гривень.

Наразі відбуваються невідкладні заходи для вилучення з торговельних мереж контрафактного товару. Відкрито кримінальне провадження за ст. 227 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register