В Чернігові на будівлю напівзруйнованого будинку накладено арешт

????????????????????????????????????

Для проведення об’єктивної будівельно-технічної експертизи будівлі колишнього гуртожитку по вул. Попудренка за поданням слідчого поліції Чернігівської області та погодженням з обласною прокуратурою Новозаводський районний суд м.Чернігова наклав арешт на вищезазначену будівлю.

Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.

У ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 270-1 КК України (умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства, якщо воно спричинило майнову шкоду в особливо великому розмірі або загибель людини чи інші тяжкі наслідки), виникла необхідність проведення будівельно-технічної експертизи напівзруйнованої споруди житлового будинку в Чернігові по вул. Попудренка, 16. Експерти повинні відповісти на низку запитань, зокрема й про технічний стан будівлі після обвалу. Вціліла частина будинку може пролити світло на відомості про підстави, умови та причини обвалу, встановлення яких має суттєве значення для досудового розслідування. А тому будь-які подальші зміни конструкції вказаної вище будівлі можуть негативно вплинути на встановлення істини у кримінальному провадженні.

У зв’язку з цим слідчим слідчого управління поліції Чернігівщини було прийняте рішення про накладення на будівлю арешту. Це передбачає заборону її відчуження та розпорядження будь-яким чином, що може привезти до змін у конструкції або її руйнування. Клопотання слідчого підтримав процесуальний керівник – прокурор відділу прокуратури Чернігівської області.

У результаті суд прийняв рішення про накладення арешту на споруду колишнього гуртожитку по вулиці Попудренка, 16 у м. Чернігові, що знаходиться у власності Чернігівської міської ради.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register