В області за добу затримали шістьох хмільних водіїв
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/60731410_650954642020482_2286521849724534784_n-e1557995926955.jpg)
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини задокументували 6 випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.
Вчора в смт Сосниця працівники сектору реагування патрульної поліції Сосницького відділення поліції під час патрулювання прилеглої території зупинили автомобіль ВАЗ 2105. За кермом сидів нетверезий місцевий житель.
Про це повідомили в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові деякі заклади продовжують торгувати алкоголем уночі
В лікарні під час медосвідчування у водія виявили 2,1 проміле алкоголю. Правоохоронці склали на порушника ПДР адмінпротокол за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння).
Цей документспрямують до суду для ухвалення остаточного рішення.