Жінка зарізала чоловіка поблизу кафе: справу скерували до суду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/7cbfe6496d15510d7c7b7f58b98a03e8_5afd43a98bf52-e1588781623339.jpg)
Слідчі Чернігівського відділу поліції завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом убивства 37-річного чоловіка, що сталося 18 грудня 2019 року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові по вул. Незалежності сталося вбивство
Тоді до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що до однієї з лікарень міста доставили чоловіка з проникаючими ножовими пораненнями живота. Від отриманих травм потерпілий невдовзі помер.
Поліцейські встановили, що цей чоловік відпочивав з друзями в кафе. Між ним та 35-річною жінкою з іншої компанії стався конфлікт. Дійшло до бійки на вулиці поряд із закладом. На очах у свідків, жінка кілька разів ударила суперника ножем у живіт.
Правоохоронці оперативно затримали підозрювану в убивстві чоловіка. 5 травня поліцейські завершили розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv