Житель Чернігівщини перейшов за посиланням для зарахування коштів та втратив понад 130 тисяч гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_4759.jpeg)
2 лютого до поліції надійшло повідомлення від 50-річого мешканця Срібнянської громади. Чоловік розповів поліцейським, що на одній із популярних інтернет-платформ він розмістив оголошення про продаж пластикових вікон.
Одразу ж через один із месенджерів з ним зв’язався потенційний покупець, який виявив бажання придбати товар.
Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Домовившись про ціну, псевпокупець надіслав повідомлення з фішинговим посиланням у «Viber», нібито для перерахунку грошей на карту. Перейшовши за посиланням, заявнику запропонували ввести реквізити та секретні дані його картки. Потерпілий виконав ці умови, після чого з його рахунку зникло більше 130 тисяч гривень.
Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. У результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.