Житель Чернігова зберігав удома зброю, боєприпаси та наркотики
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/321782295_1353480452072878_8567532559173108896_n-e1675503582370-780x470.jpg)
Мешканець Чернігова зберігав удома зброю, боєприпаси, а також наркотичні речовини. Поліція відкрила кримінальні провадження, правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю отримали інформацію, що 50-річний мешканець Чернігова зберігає вдома наркотичні речовини. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
Під час проведення санкціонованого обшуку у господарстві чоловіка було виявлено: набої різних калібрів, граната Ф1, пістолет, саморобна рушниця та запчастини до автоматичної зброї. Крім того, поліцейські виявили у зловмисника декілька пакетів та ємностей з подрібненими рослинами коноплі.
Все виявлене правоохоронці вилучили. Речові докази було направлено на експертизу.
Поліція відкрила кримінальні провадження:
— за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
— за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/321673275_696600615441774_1020080758257932797_n-481x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv