Кримінал
Зловмисник напав на жінку біля дверей її квартири
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/e0b3a21850cedaf81974cc6455fe3e91_XL-e1536504742700.jpg)
До поліції звернулася жителька м. Бобровиця і повідомила, що на неї було скоєно розбійний напад.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бобровиці скоєно розбійний напад на подружжя
Близько 7-ї ранку невідомий чоловік напав на жінку біля дверей її квартири. Застосувавши фізичне насильство, заштовхав останню до помешкання, де завдаючи удари руками та ногами, погрожуючи вбивством, вимагав гроші.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітниками поліції встановлено, що нападником є житель Корюківки, 1970 р.н., який раніше вже мав проблеми із законом. Розбійника затримано.