78-й концертний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі відкрито

5

29 серпня 2021 року новий, 78-й, концертний сезон Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм розпочався виступом Академічного симфонічного оркестру «Філармонія», яким диригував відомий американський диригент Мішель Галанте.

Перед початком концерту артисти і глядачі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Блистовій пройшов перший «Богатир-FEST» імені Терентія Кореня (Фото)

Увертюра «Егмонт» і частина Симфонії №5 до мінор Людвіга ван Бетховена, частини Симфонії №9 мі мінор Антоніна Дворжака, Серенади для струнного оркестру до мажор і Симфонії №6 сі мінор Петра Чайковського — ця музика відома і популярна. Під орудою Мішеля Галанте музиканти оркестру «Філармонія» виконали ці твори віртуозно.

Розказуючи про співпрацю американського диригента та симфонічного оркестру філармонійного центру, художній керівник і головний диригент оркестру «Філармонія», заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач зазначив: «Мішель Галанте, як і кожен диригент, має свої особливості, що роблять його унікальним. Він впорався з важкою програмою, і наша співпраця корисна і оркестру, і диригенту».

Мішель Галанте диригував Академічним симфонічним оркестром Чернігівського обласного філармонійного центру вперше. Його ім’я знане у музичному світі. Як диригент Мішель Галанте працював з багатьма оркестрами в Америці, Канаді, країнах Європи. Він також має чимало нагород і відзнак як композитор і піаніст. Любителям музики добре відома його робота у складі Argento Chamber Ensemble — колективі, орієнтованому на новітню класичну музику.

2 вересня чернігівські глядачі знову можуть зустрітися з американським маестро: на сцені обласного філармонійного центру Мішель Галанте разом з музикантами оркестру «Філармонія» виконають Концерт для фортепіано з оркестром №2 до мінор Сергія Рахманінова і Симфонію №5 мі мінор Петра Чайковського. Соліст — Олег Полянський (Німеччина).

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register