Брати Винники виграли три гран-прі в конкурсі виконавців на народних інструментах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/163128253_2888990424722755_240262134495808225_n-e1616400851717.jpg)
Учні класу викладача-методиста заслуженого працівника культури України Олександра Іванька вибороли три гран-прі в обласному конкурсі виконавців на народних інструментах.
Кожен із талановитих братів – Микола Винник і Вова Винник – отримав гран-прі в номінації соло в старшій категорії,а також гран-прі в номінації «ансамбль».
«Ви – гордість нашої школи! Пишаємося вами! Бажаємо творчих злетів і надалі! Радіємо разом з вами!», – йдеться в дописі, розміщеному на сторінці в Facebook Бахмацької школи мистецтв ім. А. Розумовського.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти з Чернігівщини зворушили до сліз піснею-молитвою за Україну (Відео)
Також зазначається, що кілька років поспіль ці хлопці є найкращими в області серед виконавців на народних інструментах і вже неодноразово ставали володарями гран-прі. Нині ж до творчої скарбнички нагород додалися ще кілька, напрацьованих талантом і великою працею.
Йдеться і про те, що в особистій скарбничці викладача Олександра Іванька вже 12 гран-прі! І це дійсно достойний результат.
Фото – Людмила Іванько
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv