До Батурина з’їдуться танцюристи з усієї України

d89ed9839615040cb64a5cb94b6b63b5[1]

18 листопада в гетьманській столиці Батурині відбудеться III Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія талантів–2017».

Фестиваль проводиться з метою виявлення найбільш талановитих і перспективних хореографічних колективів України та відкриття нових імен і талантів в галузі хореографічного мистецтва. Організатор проекту – танцювальний центр «Територія твого танцю» під керівництвом Ірини Баштан.

Захід відбудеться за підтримки Батуринської міської ради та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

У конкурсі візьмуть участь як аматорські, так і професійні хореографічні колективи, окремі виконавці, що представляють хореографію різних стилів і напрямів: сучасна хореографія; бальна хореографія; народна хореографія (традиційний народний танець); народно-сценічний танець, стилізація народного танцю; естрадна хореографія; хіп-хоп та вільна танцювальна категорія. Під час фестивалю учасникам буде запропоновано екскурсійну програму Гетьманським Батурином.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register