Гості з 56 країн світу відвідали виставку «Чернігів та чернігівці 100 років тому»

IMG_5333

Поціновувачі старовини з Австрії, Болгарії, Венесуели, Індії, Канади, Китаю, Литви, Мальти, Норвегії, Перу, Румунії, Словаччини, США, Того, Угорщини, Франції, Швеції, Японії та інших країн завітали в наше стародавнє місто і ознайомилися з експозицією «Чернігів та чернігівці 100 років тому».

Виставка розміщена у приміщенні чернігівського Колегіуму на Валу. Експозиція діє вже понад десять років, вона присвячена історії міста на зламі століть.

Тут можна ознайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

Яскраво представлена в експозиції житлова дерев’яна архітектура Чернігова. Вона представлена фотографіями будинків, прикрашених дивовижним дерев’яним різьбленням, а також різноманітними зразками дерев’яної різьби: надвіконними сандриками, фронтонами, карнизами, капітелями тощо.

Відвідувачі із захопленням ознайомлюються із виставкою і доволі часто залишають у книзі відгуків подяки, пропозиції, а також діляться враженнями від побаченого.

Експозицію оглянули і почесні гості з-за кордону, зокрема, Посол Фінляндії в Україні Арія Макконен та радник Юссі Сойні, офіційна делегація міста-побратима Габрово (Болгарія).

Джерело: Чернігів стародавній

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register