Культура

Концерт камерного хору гомельської обласної філармонії надовго запам`ятається чернігівському слухачу

У переддень Міжнародного дня музики, 30 вересня, в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся концерт Камерного хору Гомельської обласної філармонії (Республіка Білорусь).

Пошановувачі хорового співу отримали справжнє задоволення від прослуханої програми, що містила вокально-хорові мініатюри, твори різних стилів і епох, які поєднали як старовинну духовну білоруську музику, так і джаз, класику, народні пісні, романси і сучасність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” відкрив 75-й концертний сезон

Варто наголосити, що камерний хор із Гомеля, який наступного року відсвяткує свій 40-річний ювілей, є першим професійним колективом подібного жанру в Білорусі. Співоче мистецтво хору характеризується високим професійним рівнем і майстерністю, а різноманітність репертуару зробила колектив широко відомим далеко за межами Республіки Білорусь. Прекрасні голоси солістів, теплота і щирість виконання, яскраві номери – ось складові успіху хору.

Майже 30 останніх років незмінним художнім керівником і головним диригентом Камерного хору Гомельської обласної філармонії є заслужена діяч культури Республіки Білорусь Олена Соколова. Під її керівництвом хор досяг високого професійного і художнього рівня. Колектив десять разів ставав лауреатом численних міжнародних фестивалів і конкурсів в категорії професійних хорових колективів.

01

Під час концерту в Чернігові артисти з Гомеля продемонстрували свій вишуканий і неповторний стиль хорового співу, що надовго запам`ятається вдячному чернігівському слухачу. Зал стоячи аплодував співакам і довго не відпускав їх зі сцени…

Автор проекту – заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, мистецтвознавець Олег Васюта.

Джерело: прес-центр Чернігівського обласного філармонійного

центру фестивалів та концертних програм

Ще статті по темі

Back to top button