На Чернігівщині пройшла «Седнівська осінь» (Фото)

  • На Чернігівщині пройшла «Седнівська осінь» (Фото)
  • На Чернігівщині пройшла «Седнівська осінь» (Фото)
  • На Чернігівщині пройшла «Седнівська осінь» (Фото)
  • На Чернігівщині пройшла «Седнівська осінь» (Фото)

У містечку на березі Снову з майже тисячолітньою історією — Седневі — цими вихідними зібралися десятки літераторів, художників, кіномитців, народних майстрів не лише з області, а й з багатьох куточків України. Вже традиційно на Чернігівщині відбувся Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Седнівська осінь».

Втім, святкували не лише мистецько-культурний захід, а й 950-річчя з часу заснування Седнева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Седневі вивісили здоровезний банер з картиною найстаршого художника України

До урочистостей долучився голова обласної ради Ігор Вдовенко. Він зазначив, що «Седнівська осінь» — це своєрідна візитівка Чернігово-Сіверського краю. Древній Седнів не можливо представити і без знаменитої садиби Лизогубів, автентичної дерев’яної Георгіївської церкви, де у двадцятому столітті за твором Миколи Гоголя знімали художній фільм «Вій». Крім того, містечко здавна приваблювало творчо обдарованих людей і набуло слави справжньої літературно-мистецької майстерні.

На території садиби Лизогубів, де проходила урочиста частина свята, працювали виставкові центри, «Містечко майстрів», де можна було не тільки ознайомитися, але й придбати вироби народних умільців. Для жителів та гостей Седнева колективи Чернігівщини підготували концертну програму.

Також у рамках заходу відкрили експозицію народного художника України, уродженця Чернігівщини, Анатолія Шкурка «Шевченко у Седневі».

Розважальна програма передбачала і кінно-спортивне шоу.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення
та зв’язків громадськістю виконавчого апарату ЧОДА

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register