Культура

ONUKA розказала про подробиці зйомок «Душа Народу» на Чернігівщині

Відома українська співачка ONUKA розказала подробиці зйомок відео «Душа Народу», які відбувалися на Чернігівщині.

«Цей проєкт став для мене дуже особливим, дуже почесним і сюрреалістичним, як наше життя сьогодні. Якщо чесно, створити щось із командою виключно з Чернігівщини, стало своєрідним викликом воєнного часу.

Наша «Душа Народу» була створена разом із митцями Чернігівщини: Чернігівським Академічним хором імені Дмитра Бортнянського, хором старших класів «Провесінь» КЗПМО «Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського», акторами Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка та Чернігівського обласного молодіжного театру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Душа Народу» — спільний проєкт ONUKA та митців Чернігівщини до роковин Голодомору (Відео)

Ми презентуємо його саме сьогодні, у день пам’яті жертв Голодомору, адже

це відео проводить паралелі між двома найбільшими злочинами росії проти українського народу: Голодомором 1932-1933 рр. та найкривавішим актом восьмирічної незаконної російської агресії – лютневим вторгненням 2022 р.

Ми знову зіштовхнулися з тим самим злом. Історія, на жаль, повторюється…

Знімали це відео у селі Лукашівка, на Чернігівщині, у напівзруйнованій старовинній церкві. Села окупованої Чернігівщини, Буча, Маріуполь, Ізюм – це провісники нового геноциду. І тільки мужність українських воїнів та сміливість наших людей рятує нас від темряви.

Цією роботою ми хочемо вселити віру, що попри весь морок, який принесло на нашу землю зі сходу, ми, український народ, сяємо і ніколи не погаснемо!

Я щиро вдячна за честь бути частиною цього проєкту. І дякую всім, хто причетний до створення цієї роботи у такий непростий час.

Все буде Україна!»,- написала вона.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button