«Слобожанські візерунки»: чернігівські майстрині відзначилися на конкурсі мистецтв
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438164049_843717571133021_5602963545043152812_n-e1713367651705-780x470.jpg)
Серед переможців Всеукраїнського відкритого двотурового дистанційного конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» – майстрині Чернігівського обласного центру народної творчості.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437724409_843717391133039_1772765825205574912_n-856x642.jpg)
Про це повідомив Департамент культури Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час ранкової атаки на Чернігів в укритті однієї зі шкіл діти заспівали Гімн України (Відео)
Організував конкурс Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв Харківської обласної ради. Диплом лауреата I ступеня здобула майстриня Лідія Гончар за роботу «Таця» (виріб із лози) , дипломами II ступеня відзначили роботу «Лілея» (художнє оброблення шкіри) Наталії Войстрикової та декоративний розпис «Ой у лузі червона калина» Маріанни Ваценко.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434548451_843717367799708_8622622500738628980_n-856x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv