У бібліотеці Коцюбинського презентували нові збірки чернігівських поетів

87063739_2795346373881418_9099178680919261184_o

У межах конкурсу «Книга року-2019» свої нові збірки представили одразу двоє чернігівських  поетів: Ганна Демиденко та Олександр Штань.

У творчому доробку Ганни Демиденко нова книга «Сповідь душі» – уже сьома за ліком. «Сповідь не повинна фальшувати, тому я щиро пишу про те, що думаю і те, що відчуваю», – зазначила під час презентації пані Ганна. Вірші поетеси дуже різнопланові. Чільне місце займає патріотична лірика, поезії присвячені війні на Донбасі, подіям на Майдані. До нової збірки «Сповідь душі», окрім віршів патріотичної тематики, увійшли поезії про жіночу долю, пейзажна та філософська лірика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині народилася поетична збірка “Благословенна будь та мить…”

Поезія Ганни Демиденко настільки гарно лягає на музику, що десятки її віршів стали піснями. Присутні мали змогу прослухати записи цих пісень. А також почути одну з них у виконанні чернігівського композитора Володимира Горленка.

Пан Володимир також представив свою пісню на слова іншого чернігівського поета – Олександра Штаня. Олександр Штань письменницьку кар’єру розпочав із  творів для дітей. На сьогодні в його творчому доробку три дитячі та три дорослі поетичні збірки.

Поезія пана Олександра глибоко філософська, це роздуми про місце людини в світі, про пізнання себе. До нової збірки також увійшла патріотична та соціальна лірика.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register