У Чернігові артисти показали оригінальну казку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/58-e1555144148755.jpg)
Щирими дитячими оплесками та схвальними вигуками зустріла чернігівська дітвора сучасну казкову концертну програму, яку для наймолодших школярів підготували артисти Чернігівського обласного філармонійного центру.
12 квітня концертні виконавці показали казку, з допомогою якої спробували прищепити дітям інтерес до різноманітної музики. І підійшли до цієї справи досить оригінально.
Про це повідомили у прес-центрі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Як розповіла режисер-постановник концерту Оксана Кравчук, школярикам запропоновано історію про двох друзів Мажора і Мінора. Мажор надає перевагу музиці радісного забарвлення і чудового настрою, а Мінор — сумним мотивам та глибоким почуттям.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бібліоніч у Гоголевому виші: як це було
У ході дискусії друзі сперечаються яка ж музика головна, проте, на завершення дійства, приходять до спільного висновку, що і та, й інша музика так само важлива. Все залежить від настрою людини, від її переживань і ситуації…
У весняно-розважальному концерті для дітей взяли участь артисти Марина Коваленко, Світлана Примак, Максим Пузан, Світлана Бунзяк, Дмитро Обєдніков, Анна і Дар’я Михневичи, Катерина Іващенко, Олександр Лузан, а також театр танцю «Екватор» (хореограф-постановник — Катерина Велика, балетмейстер — Віктор Войников). Співаки виконали вітчизняні та іноземні хіти, а також популярні пісні з кіно і анімаційних фільмів.