У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)

  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)
  • У Чернігові обрали «Жінку року – 2017» (Фото)

У Чернігові 8 грудня у Міському Палаці культури відбувся святковий вечір вшанування лауреаток XX міського конкурсу«Жінка року – 2017». Конкурс у місті проводиться традиційно з 1998 року. Незмінними його організаторами вже 20 років поспіль є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, Управління культури та туризму міської ради та громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова».

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

За ці роки 170 жінок м. Чернігова стали лауреатами конкурсу «Жінка року»: лікарі, вчителі, підприємці, вчені, фінансисти, журналісти, митці, держслужбовці, громадські діячки, депутатки, ветерани Другої світової війни та волонтери. Всі вони – інтелектуали, професіонали високого рівня, активні учасники громадських організацій, гарні господині та турботливі матері. 30 лауреаток були нагороджені орденами та медалями, з них 9 – орденом княгині Ольги, 34 жінки носять почесні звання «Заслужених працівників» різних галузей народного господарства, 15 – наукові звання (з них- 3 професори), є члени Національних спілок журналістів, художників, архітекторів, а Олена Костевич та Наталія Скакун – олімпійські чемпіонки. Всі жінки нагороджені Почесними грамотами різних рівнів державної влади та міської ради.

У цьому році лауреатами конкурсу “Жінка року – 2017” м. Чернігова стали вісім жінок. А саме:

Аліференко Інна Михайлівна – директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

Зіневич Людмила Василівна – викладач кафедри філософії і суспільних наук ЧНТУ, координатор  волонтерського руху «Безкоштовні курси української мови» в м. Чернігові.

Коваленко Оксана Іванівна – вчитель математики та інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи №2  I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мов м. Чернігова. Вона ввійшла в топ-20 переможців всеукраїнського конкурсу: вчитель року – 2017.

Кохан Наталія Федорівна- директор мережі магазинів  «4 сезони», заступник голови  «Чернігівської профспілки підприємців».

Кузіна Світлана Анатоліївна – голова Громадської організації «Кримська  громада».

Леник Галина Леонтіївна – заступник головного лікаря з медичної частини пологового будинку Чернігівської міської  ради.

Рожнятовська Дар’я Дмитрівна – студентка 3-го курсу факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби 2017 року.

Ющенко Світлана Петрівна – начальник сектору зв’язків  з громадськістю та ЗМІ Академії державної пенітенціарної служби України, голова Громадської організації «Ресурс»,координатор Центру допомоги учасникам АТО при Чернігівській ОДА, підполковник внутрішньої служби, науковець.

Привітати Жінок року також прийшли рідні, друзі та співробітники. Кожній учасниці вручені Дипломи та символи конкурсу, подарунки та квіти.

До уваги присутніх були представлені відеоролики, в яких розповідалося про життя та громадську діяльність лауреаток. Ці відеоролики будуть демонструватися на міському телеканалі “Новий Чернігів” протягом грудня.

У фойє Міського Палацу культури пройшла виставка робіт народних майстринь – членів Ліги ділових і професійних жінок України, а зі сцени лунали пісні та виступи виконавців і творчих колективів.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register