У Чернігові презентують ексклюзивний проект

file_4da0905263184

«Разом пліч-о-пліч» – під цим гаслом уже понад чотири роки на Донбасі воюють і займаються волонтерством громадяни України, в жилах яких тече польська кров.

Саме про них, а також про громадян Республіки Польща, які допомагають подолати російського окупанта, розповідає ексклюзивна виставка, що 22 лютого відкриється в Музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відкрилася виставка еволюції Тризуба

Спілка поляків України «BEZ GRANIC» разом із музеєм сучасного мистецтва «Пласт-Арт» запрошує вас відвідати міжнародну пересувну виставку «Разом пліч-о пліч», на якій будуть присутні військовий аташе польського посольства Маріуш Садовський, голова Спілки Хелена Седік та ін.

Цей захід дуже важливий, оскільки дає зрозуміти, що Чернігівщина не ділить захисників за національною ознакою, і спільна перемога Війська Польського та  Армії Української народної Республіки 1920 році над більшовицькою навалою під гаслом того часу «За нашу і вашу свободу» не втратила своєї актуальності.

На виставці можна побачити фото живих і загиблих воїнів, ознайомитися з архівними, історичними матеріалами та документами з фронтів, що розповідають про кожну особистість, представлену в експозиції, 80 відсотків із них – добровольці.

Запрошуємо вас на офіційну презентацію виставки, що відбудеться 22 лютого о 15:00 за адресою: Музейна, 6.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register