Культура
В Носівку з концертом приїдуть відомі українські співачки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241442911_1031311794289726_9048618860157076690_n-e1631009467177-1-e1631165484122.jpg)
Ця субота, 11 вересня, стане для Носівки особливою та сповненою позитивних вражень і подій. Адже цього дня святкуватимуть День міста та п’яту річницю утворення Носівської територіальної громади.
Свято не обійдеться від справжніх зірок українського шоу-бізнесу.
Відомі українські співачки Ірина Білик і Катерина Бужинська виконуватимуть свої пісні та заряджатимуть усіх позитивним настроєм на запрошення народного депутата України, нашого земляка Бориса Приходька.
Концерт буде ввечері.
А з самого ранку на жителів громади і гостей чекають цікаві та різноманітні заходи, приємні зустрічі, розважальні програми для дітей і дорослих. Завітайте на свято, не пошкодуєте!