Культура

Відбулася прем’єра народного мюзиклу «Село і люди» (Фото)

У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм відбулася прем’єра народного мюзиклу «Село і люди». Автор ідеї та режисер-постановник Дмитро Обєдніков. Сценарист – Світлана Бунзяк.

3 жовтня 2018 року переглянути довгоочікувану музичну виставу зібрався повний зал глядачів. Однак не всі чернігівці та гості міста змогли потрапити на виставу – квитки були повністю викуплені вже за кілька днів до прем`єри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові презентовано унікальний проект «Душа Сіверщина»

Дія мюзиклу відбувається в типовому українському селі.

Герої постановки – чудові, веселі та життєрадісні люди. За сюжетом, донька місцевого сільського голови вирішує побратися з парубком із міста. Звісно, сільський голова вже про все подбав, аби молодята після весілля залишилися жити в селі. Проте мама нареченого, міська пані, зовсім не погоджується з таким планом життя свого синочка. Ось і вирішують вони, де житимуть молоді. Герої сюжету сперечаються, сваряться, але зрештою любов перемагає і весілля відбувається… І все це разом із піснями з репертуару гуртів ВВ, ТІК, Вєрки Сердючки та інших народних зірок, виконаними артистами та музикантами на сцені наживо.

У постановці мюзиклу задіяні 30 співаків, танцюристів і музикантів філармонійного центру. Серед артистів – заслужені артисти України Володимир Гришин та Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Марина Маккей, Ольга Печко, Марина Коваленко, Іванна Подольська, Інна Василенко, Максим Пузан, Тетяна Олійник, інші. Прекрасні танці на сцені продемонстрував Театр танцю «Екватор» у складі Віктора Войникова, Катерини Великої, Ольги Кузьменко, Івана Кузьменко та Марії Лагути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” відкрив 75-й концертний сезон

Музичний супровід здійснював неперевершений Джаз-бенд «BissQuit» – Дмитро Теребун, Олег Богуш, Володимир Балаба, Нікіта Гірня та Андрій Галамага.

Звукорежисер — Володимир Попов.

Художник зі світла — Олександр Єрмаков.

Художник — Ірина Хрикіна.

Джерело: прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Ще статті по темі

Back to top button