Вокалістка-самоучка отримана нагороду на Міжнародному фестивалі творчих досягнень

33470727fa8c18d95fb2f4156f2b9ab2

Талант лише десять відсотків успіху, все інше – постійна робота над собою та розвитком своїх здібностей, про це як ніхто інший знає Маргарита Бойко – директор Прогресівського Будинку культури, вокалістка-самоучка, яка постійно шукає шляхи вдосконалення, і до речі, їй це досить непогано вдається, про що свідчить не одна нагорода в різних вокальних конкурсах.

Про це йдеться у Кіптівській громаді.

Про досягнення Маргарити можна розповідати не одну годину, і це незважаючи на те, що дівчині трішки більше ніж двадцять років, десять з яких вона на сцені. Спочатку в школі, потім в інституті і ось вже рік в Прогресівському Будинку культури. І хоч в Прогресі пропрацювала всього один рік, зробити встигла чималенько – організувала гурток танців, учасниці, якого є переможцями декількох хореографічних конкурсів, займається вокалом зі здібними дітьми, веде заняття з фітнесу для дорослих, організовує заходи в Будинку культури, а у вільний від основної роботи час, працює над собою. І її наполегливість дає свої результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові академічний народний хор зустрів весну

Маргарита поклала ще одну нагороду до своєї скарбнички – зайняла ІІ місце на Міжнародному фестивалі творчих досягнень у номінації «Естрадний вокал». dcc00818e31adbfecb9fdebb070aaded

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register