![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/56fe68cf0ce5e1-e1459525489139.jpeg)
В цьому році на виплату заробітної плати вчителям і лікарям в області знову не вистачає коштів.
Про це повідомив голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч у своєму звіті перед громадою за перший рік роботи на посаді. «Найбільша проблема, з якою кожного року стикається наша область – недостатнє фінансування медичної і освітньої галузі. Вже зараз ми розуміємо, що на кінець року не вистачає коштів на виплату заробітної плати освітянам і медикам », — зазначив Валерій Куліч. Він уточнив, що у 2016 році на виплату заробітної плати вчителям і лікарям в області не вистачає 330 мільйонів гривень.
«Кожен рік ми вимушені працювати з міністерством фінансів, щоб окремою постановою Кабінету Міністрів дофінансовували нашу область», — підсумував очільник ОДА.