На Чернігівщині сплачено 13 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

58b44f5-podatky-1

До бюджетів усіх рівнів платниками податків Чернігівської області протягом січня-серпня поточного року сплачено 9 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 1,9 млрд грн, або на 26,4% більше, ніж надійшло за відповідний період минулого року. Єдиного внеску за 8 місяців поточного року надійшло 4 млрд грн (на 20,4%, або на 0,7 млрд грн більше за минулорічні надходження), – інформує представників ЗМІ та інтернет-видань заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які податки наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

До державного бюджету спрямовано 4,4 млрд грн, що становить 48,4% сплачених податків за цей період. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на додану вартість – 1,7 млрд грн (39%), податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1,3 млрд грн (30%), рентних платежів за користування природними ресурсами – 0,6 млрд грн (13%) та податку на прибуток – 0,6 млрд грн (13%).

До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено майже 4,7 млрд грн. Факт минулого року перевищено на 18,1%, або на 0,7 млрд грн, переважно за рахунок збільшення сплати за бюджетоформуючими податками: податку на доходи фізичних осіб – на 19,9% (+0,5 млрд грн), податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт) – на 13,6% (+0,1 млрд грн) та єдиному податку – на 16% (+0,1 млрд грн).

Руслан Погрібний зауважив, що добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів становить 98,7% від загальної суми податків.

Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-серпні 2021 року майже 4 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень січня-серпня  2020 року перевищено на 20,4%, або на 0,7 млрд гривень.

            Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register