У квітні платники Чернігівщини додали бюджетам понад мільярд гривень податків

58b44f5-podatky-1

Платниками Чернігівщини у квітні сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 1 млрд грн податків та зборів, – повідомляють у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Чернігівській області.

До Державного бюджету надійшло 435 млн грн. Перевищення показника квітня минулого року становило понад 38%, або 121 млн грн. Це відбулося за рахунок збільшення надходжень податку на додану вартість – на 32%, податку на доходи фізичних осіб – на 36%, рентної плати за користування надрами – у 1,7 разу, військового збору – на 42%, податку на прибуток – на 12%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які податки наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

До місцевих бюджетів усіх рівнів у квітні надійшло понад 606 млн грн податків і зборів. Ці надходження, порівняно з минулорічними, збільшились на 44%, або на 186 млн грн.

Як наповнювалися місцеві бюджети, пояснила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк: «Майже 67% суми, що надійшла до місцевих бюджетів, становить податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 406 мільйонів гривень. Порівняно з квітнем минулого року, надходження податку збільшилися на 103 мільйони гривень».

Серед інших податків, що значно впливають на наповнення місцевих бюджетів, Людмила Слотюк зазначила податок на майно. «За земельні ділянки, нерухомість та транспорт у квітні 2021 року сплачено майже у 3 рази більше, ніж у квітні минулого року. Цьогоріч сума сплачених майнових податків перевищила 94 млн гривень».

Крім того, в квітні поточного року страхувальниками сплачено 539 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що дає змогу вчасно виплачувати громадянам пенсії та інші соціальні видатки.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register