ФК "Десна"

Виїзні баталії ФК «Десна» у Кропивницькому

Чернігівська «Десна» в гостях здобула нічийний результат у протистоянні з кропивницькою «Зіркою» за право виступати в національній Прем’єр-лізі. В першому таймі півзахисник  чернігівської команди Олександр Волков на 32-й хвилині ударом головою відкрив рахунок у матчі.

На 45-й хвилині першого тайму Андрій Мостовий міг подвоювати перевагу гостей, проте м’яч потрапив у поперечину воріт господарів поля.

По перерві «деснянці» грали «другим номером», більшість часу проводячи у захисті власних воріт. На 77-й хвилині матчу Денис Фаворов зрізав м’яч у сітку власних воріт, тим самим засвітивши дві одиниці на табло у Кропивницькому. До фінального свистка більше шансів вирвати перемогу мали саме «сіверяни», однак нічийний рахунок до закінчення матчу так і не змінився.

Матч-відповідь між цими командами пройде вже 27 травня, у неділю, на полі стадіону імені Ю.О.Гагаріна у Чернігові. Початок гри о 18:00.