На ділянці ремонту М-01 по Нових Яриловичах проїзна частина вже з вирівнювальним шаром

6

На ділянці поточного середнього ремонту дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (км 217 – 222), що проходить через село Нові Яриловичі Ріпкинського району, вже завершені роботи з влаштування вирівнювального шару нового покриття проїзної частини. Зараз роботи з асфальтобетоном ведуться на перехідно-швидкісних смугах. Також працює бригада мостовиків на штучній споруді над річкою Немильня. Ділянка, що ремонтується, завдовжки 5 км. Підрядна організація – ТОВ «Шляхо-будівельне управління №14». У межах поточного середнього ремонту тут планується укласти два шари асфальтобетону, укріпити узбіччя, відремонтувати міст, облаштувати дорожню обстановку (розмітка, знаки, бар’єрне огородження), встановити штучне освітлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На дорогах Чернігівщини цьогоріч встановлено 18 демпферних систем – «м’яких» безпечних відбійників

Усього у 2020 році по Чернігівській області в напрямку КПП «Нові Яриловичі» поточним середнім ремонтом буде відновлено покриття на 12 км міжнародної траси М-01 (по Ріпкинському району). Також на цій дорозі по території області зараз проводяться роботи з капітального ремонту 80-кілометрової ділянки Київ – Кіпті. Це важливий для нашої держави напрямок, адже через КПП «Нові Яриловичі» забезпечується міжнародний транспортний зв’язок України з Білоруссю та країнами Балтії.

Ремонтні роботи проводяться в рамках Програми президента України «Велике будівництво».

Водії, будьте уважні в місцях, де працює дорожня техніка, завчасно звертайте увагу на попереджувальні дорожні знаки, обирайте безпечну швидкість і дистанцію руху.

Служба автомобільних доріг

у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register