«Темне» освітлення: у Чернігові заступник мера провертає аферу на 9 мільйонів?

10320_146831076969-1

Оптимісти вірять в те, що у кінці тунелю завжди з’являється світло. Кілька місяців тому Чернігів потрапив у загадковий «тунель», з якого чомусь і досі не виїде. А отже, немає і світла. Точніше, лампочок, які генерують це світло. На чернігівських стовпах досі немає обіцяних нових світлодіодних світильників. Ситуація абсурдна і незрозуміла.

Ще 22 серпня за результатами проведеної процедури відкритих торгів між управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради і ТОВ «ДВРП-МОНТАЖ» (черкаська фірма) укладений договір. Предмет угоди – реалізація програми «Модернізація мереж зовнішнього освітлення міста Чернігова на 2016 рік». Ціна питання – 7 мільйонів 251 тисяча гривень. Плюс ПДВ – 1 мільйон 450 тисяч. Відповідальний за заміну майже 2 тисяч ртутних лампочок на світлодіодні заступник міського голови Олександр Кириченко.

Щоб не тягнути кота за хвоста, на рахунок підряднику одразу перерахували 30 % вартості робіт (2 мільйона 610 тисяч гривень).

А тепер найцікавіше. У графіку виконання електромонтажних робіт по заміні світильників чорним по білому написано, що термін виконання робіт на 7 вулицях – середина-кінець вересня. Роботи на ще 10 вулицях мали б бути завершені до середини жовтня. Насправді ж – нонсенс. ЖОДНА лампочка не замінена. Роботи не виконані і на 0,1 %. Цікаво, що відповідальний за все це блюзнірство Олександр Кириченко і палець об палець не вдаряє аби вирішити проблему. Чи чиновник завідомо «завів» у схему якусь сумнівну фірму?

Але якщо співставити певні дані, то в цьому «світлодіодному катарсисі» промальовується логіка. Черкаська фірма, яка мала б освітлювати Чернігів, пов’язана з Радикальною партією, а Олександр Кириченко, як відомо – становленик радикалів. От вам і розв’язка. «Радикальна» афера на майже 9 мільйонів. Своїми діями Олександр Кириченко підставляє Радикальну партію і свого лідера Олега Ляшка.

І це вже не перші оборудки Олександра Кириченка. Заступник мера також відповідає за створення у Чернігові ОСББ. Саме через його непрофесіоналізм та «сумнівність» у робочих моментах, комунальна реформа у обласному центрі добряче пробуксовує. Люди банально не довіряють профільному заступнику.

Чергова витівка Олександра Кириченка – «лампочка профанація». Чим завершиться ця жалюгідна історія з кримінальним шлейфом? Невже «радикальний» чиновник дійсно проштовхне цю схему?

Та про це вже у наступній статті. Ми не залишимо це питання без уваги. Адже час виповзати з тунелю вже настав і чернігівці мають побачити обіцяне світло.

 

2016_10_18_stat7 2016_10_18_stat6 2016_10_18_stat5 2016_10_18_stat4 2016_10_18_stat3 2016_10_18_stat2 2016_10_18_stat1

Джерело: cntime.cn.ua

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register