Надзвичайні події
Чергова втрата: загинув воїн із Сновщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/00762354.jpg)
11 квітня 2022 року захищаючи Україну від російської навали на Запоріжжі загинув наш земляк — старший лейтенант, командир десантно-штурмової роти 137 окремого батальйону морської піхоти БЕРДНИК Іван Ігорович.
![278203329_1868236990044318_9082857886120590513_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/278203329_1868236990044318_9082857886120590513_n.jpg)
Народився і виріс Іван у Тихоновичах. Закінчив у 2014 році місцеву школу, потім навчався у Сновському Вищому училищі лісового господарства і пішов воювати на схід України. Після року служби в зоні АТО вступив до Львівської Академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Отримавши диплом, знову повернувся в зону АТО/ООС.
Після початку війни з РФ разом з побратимами стали на захист держави на Запоріжжі. 11 квітня в зоні бойових дій під с. Новозлатопіль Іван отримав тяжке поранення не сумісне з життям…
Вдома на нього чекали і щодня молилися мати, батько і молодший брат. Але ворог безжально обірвав життя молодого бійця!
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Івана. Дякуємо батькам за мужнього захисника!
Побратими Бердника Івана везуть його тіло, щоб поховати у Тихоновичах. Сьогодні, 13 квітня, о 10:45 траурний кортеж вирушив із Запоріжжя на Сновщину.
Герої не вмирають! Слава Україні!
Сновська міська рада