Надзвичайні події
Молода дівчина потрапила в аварію на залізничному переїзді біля Количівки (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/13879216_1152084021531716_2671702543032589299_n-1-e1470811043263.jpg)
Сьогодні, 10 серпня, о 8.30 біля залізничного переїзду між Количівкою і Баклановою-Муравійкою Куликівського району молода дівчина, яка керувала автомобілем «Ланос», не впоралася з керуванням – влетіла у стовп і збила попереджувальний знак.
Лише дивом автівка не злетіла у кювет і не перевернулася.
Водії, які проїжджали повз місце аварії, допомогли витягти машину. Авто майже неушкоджене, лише трохи подряпаний бампер. Молода дівчина знаходиться в стані легкого шоку. Вона трохи вдарилася головою.
Розповідає, що їхала з Чернігова у робочих справах. Як усе сталося – не розуміє
Мовляв, швидкість не перевищувала і не дрімала. На цьому залізничному переїзді частенько трапляються аварії.