На Чернігівщині 7-річна дитина спалила будинок (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/izobrazhenie_viber_2021-06-11_08-42-35-e1623401835661.jpg)
10 червня у Городні виникла пожежа господарчої споруди на одному з приватних домогосподарств по вул. Автомобілістів.
За викликом до місця події оперативно прибуло два відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Чернігівській області. В цей час полум’ям було охоплено горище та дах господарчої споруди. Вогнеборці о 20:05 пожежу локалізували та о 21:20 остаточно ліквідували. Завдяки оперативним діям врятовано поруч розташовані будівлі господарського призначення та житловий будинок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині діти мало не спалили будинок
Як з’ясувалося, доки бабуся займалася по господарству, залишені без належної уваги 7-річний син господарки та його товариш вигадали небезпечні ігри з сірниками на горищі сараю, де знаходилось сіно.
На щастя, діти не постраждали і вчасно встигли вибігти з небезпечної зони.
Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено перекриття на площі 3 кв.м.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області