Надзвичайні події
На Чернігівщині рятувальники продовжують вивільняти авто із заметів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49592309_1915230018603157_3321844323678420992_n-e1547646278979.jpg)
Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 9 разів залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили у снігові замети та складні ділянки доріг на території Ічнянського, Чернігівського, Бобровицького, Новгород-Сіверського, Городнянського районів, міст Чернігів та Прилуки.
Вивільнено 9 одиниць техніки, надано допомогу 10 особам.
Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалося 29 чоловіки особового складу та 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки.