На Чернігівщині викрили міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 50 мільйонів (Фото)

  • На Чернігівщині викрили міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 50 мільйонів (Фото)
  • На Чернігівщині викрили міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 50 мільйонів (Фото)

Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам співробітники податкової міліції в рамках кримінального провадження за фактом фіктивного підприємства та ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України) припинено діяльність міжрегіонального конвертаційного центру.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У ході слідства проведеним комплексом негласних слідчих (розшукових) дій правоохоронцями отримано фактичні дані про незаконну діяльність групи осіб, які на території Чернігівської області організували діяльність «конвертаційного центру» з місячним обігом 50 млн грн із метою прикриття незаконної діяльності з переведення безготівкових коштів у готівку, штучному завищенні податкового кредиту з ПДВ для суб’єктів господарювання реального сектору економіки міст Києва та Харкова, Чернігівської та Донецької областей, шляхом проведення безтоварних фінансово-господарських операцій з реалізації тютюнових виробів.

До діяльності «конвертаційного центру» було залучено 14 підприємств з ознаками фіктивності, зареєстрованих на малозабезпечених осіб за грошову винагороду.

Процесуальними керівниками за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС, згідно з ухвалами Новозаводського районного суду м. Чернігова, 27.05.2017 проведено 6 обшуків.

За їх результатами виявлено та вилучено фінансово-господарські документи, чорнові записи, печатки підприємств з ознаками фіктивності, комп’ютерну техніку, магнітні носії інформації, готівкові кошти в сумі 325 тис. грн, понад  268 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму 6,5 млн грн, які документально оформлені на підприємства з ознаками фіктивності та незаконно зберігались на неліцензійних складах.

Наразі  слідство триває, його перебіг перебуває на контролі прокуратури області.

Читайте новини ЧЕline у Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register