Надзвичайні події
На кордоні «спіймали» три грами зілля
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/151019171419_drug2_624x351_istock_nocredit-e1473685944189.jpg)
Днями в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час оформлення на виїзд з України рейсового автобусу сполученням Київ – Рига спрацювала службова собака Претті.
Про це ЧEline повідомив помічник начальника прикордонного загону, начальник прес-служби Олександр Дудко.
У ході спільного зі співробітниками митниці огляду салону автобусу в одному з сидінь виявлено пакунок із речовиною рослинного походження, попередньо марихуаною, загальною вагою близько 3 грамів.
Встановити власника наркотичного зілля одразу не вдалося. Наркотична речовина передана співробітникам СБУ, наразі тривають слідчі дії.