Неподалік Ніжина перехожі знайшли небезпечний предмет
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/58766178_2064029590389865_1922803613709631488_n-e1556634292583.jpg)
29 квітня о 12:20 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області в спеціально відведеному місці знищили артилерійський снаряд калібром 85 мм.
Небезпечний предмет був виявлений напередодні о 15:20 перехожими на відкритій території неподалік м. Ніжин. Про виявлену небезпечну знахідку люди одразу сповістили рятувальників.
Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Сапери ДСНС, які прибули за викликом, обстежили прилеглу територію та інших боєприпасів не виявили. До їх прибуття, небезпечне місце охороняли співробітники Національної поліції.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають. В разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, ні в якому разі не чіпайте їх руками. Необхідно одразу припинити будь-які роботи. Слід пам’ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити рятувальників і поліцію за телефонами 101 та 102.