Надзвичайні події
Ніжинські рятувальники отримали нове спорядження
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0228-e1543074776586.jpg)
У Ніжині голова районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин23 листопада рятувальникам Ніжинського міськрайонного відділу та 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області передав нове спорядження, зокрема надувний гумовий човен та комплект гуми в кількості 8 шт. для оперативно-рятувальних автомобілів.
На завершення заходу рятувальники подякували за надане спорядження та зазначили, що це дасть змогу більш оперативно й професійно виконувати завдання за призначенням.